Uyeler

Beni hatirla

Son makaleler

HERKESİN ORTAK KABUSU 'KARTUŞ'

 Evet;Herkesin ortak kabusudur 'Kartuş';
        Doya doya çıktı alamadan ,doya doya en güzel resimlerinizi yazıcınızdan çıktı alamadan biter kartuşlarınız. Çünkü demodur (yarıya kadar dolu) yazıcınızı ilk aldığınızda içinden çıkan kartuşlar.

       Sonra kartuş almaya gidersiniz ki O da NE! Yazıcınızı 70 TL ye almışınızdır.Ama şimdi 2 kartuşa 85 TL istiyordur. Yazıcı Reyonundaki Satış temsilcisi. Almazsınız sinirlenerek çıkarsınız mağazadan.

       Size en yakın olan 'Kartuş Dolumu Yapan Firmalardan' birine giderseniz.5-10 TL arası ödeyerek dolum yaptırırsınız. 20-30 sayfa çıktı alırsınız yüzünüz güler:)

       Sonra 'KABUS' geri döner; ya renkler vermiyordur ya çizgili yazıyordur yada hata veriyordur kartuşlar.Çünkü yazıcıyı üreten firma devamlı orjinal kartuş satmak için kartuşları doluma dayanıksız yapmıştır.

       Eee elin yabancısı yapmıştır işte,Sanki araba satmıştır size benzini pahalı satıyordur. Öfkelenirsiniz ya yazıcıyı balkondan aşağı atarsınız,yada onlara yenilir gidip sırf kartuş parası vermemek için yeni yazıcı alırsınız ekrar. Bodrumunuz 2.el yazıcı pazarı gibi olmuştur. 5-6 yazıcıyı Pul Koleksiyonu gibi antika misali yıllarca saklarsınız.

       İşte bu noktada ;Bu kabusları tekrar tekrar yaşamamanız için gece gündüz çalışarak bazı çözümler ürettik.

       BİTMEYEN KARTUŞ'u yarattık paranız cebinizde kalsın, paranız ülkemizde kalsın diye.. Başarılı da olduk, şuan bu cihazları kullanan 2000'i aşkın müşterimiz var. Tüm yazıcıların çözümü var bizde..

        Saygılar,Sevgiler...

                                                                               Birol ÇİL
                                                                           BURSA KARTUŞ
                                                                   
www.bitmeyenkartus.com.tr
Daha okuyun »
Yorumlar (0) »
Page 1 of 1